Baby Connect (activity log)

Bebek Takip Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $ 4.99
  • Boyut 17.0 MB
  • Version 6.0.21
  • Dil Türkçe
  • Firma Seacloud Software
Baby Connect mobil uygulaması IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınızda sizlere minik bebeğiniz hakkında yardımcı olacaktır.

Geliştirilmiş olan en kaliteli bebek takip uygulamalarından biri olarak görülen Baby Connect mobil uygulamasına sahip olarak minik daha yakından takip edebilirsiniz. Minik bebeğinizi büyütürken daha bilinçli ve sistematik bir şekilde büyütmek için mobil cihazınızdan yardım alabilirsiniz. 

Baby Connect uygulaması sizlere bebeğinizi büyütürken IOS mobil cihazınız sayesinde yardım ediyor. Uygulamayı kullanarak işinizi daha da kolaylaştırabilir ve takibinizi daha kolay yapabilirsiniz. 

Baby Connect, nerede olursanız olun eşinizi, bebek bakıcınızı, dadıyı veya gündüz bakım evini senkronize eder ve sizlere bilgi aktarımı yapar. Mobil cihazınızı değiştirir veya kaybederseniz uygulama içerisinde ki hiçbir bilgi kaybolmaz, hesabınıza bir tarayıcı veya başka bir telefon ile bağlanabilirsiniz. Sonrasında bilgileriniz otomatik olarak yüklenir. 

Minik bebeklerinizi beslenmeleri, hastalıkları hakkındaki bilgiler, ilaç kullanım taktikleri çeşitli besinler ve daha bir çok bebeklere ait bilgiyi cep telefonunuza Baby Connect uygulaması sayesinde tek bir çatı altında sunuyor. Sizde mobil cihazınızı kendinize asistan olarak belirleyip işinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Baby Connect (activity log) indir